1. Strona główna
  2. /
  3. O firmie

O nas

Inspo Woods specjalizuje się w produkcji stołów z litego drewna dębowego w zestawieniu z metalem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do projektowania elementów wyposażenia wnętrz, nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonywanych produktów, co zawdzięczamy doświadczonym architektom i stolarzom, od lat budujących renomę naszej marki.

Z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, płyty meblowe z litego drewna dębowego w klasie jakości AB wykonujemy na miejscu, a do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane drewno od sprawdzonych dostawców z Polski oraz zagranicy.

Z zamiłowania do tego, co tworzymy, nasze produkty można spotkać nie tylko w domach, ale także w restauracjach.

Nasze blaty dębowe pokrywane są bejcą dostępną w różnych kolorach, a także zabezpieczane lakierem odpornym na ścieranie, zadrapania, czy działanie czynników chemicznych, który – co najważniejsze – nie powoduje chropowacenia drewna. Odpowiednie pokrycie blatów dębowych pozwala nam także uzyskać powierzchnię z uwydatnionym rysunkiem porów.

Również metalowe elementy konstrukcyjne przeznaczone do stołów są spawane i dostosowywane na miejscu. Nasi specjaliści do każdego projektu podchodzą indywidualnie, z dokładnością dbając nawet o najmniejszy detal konstrukcji spawanej. Elementy konstrukcyjne dostępne w szerokiej gamie kolorów malowane są proszkowo.

Menu